Ferolle Premium 50 ML EDP Afrodizyaklı Parfüm Gerçek Kullanıcı Müşteri Yorumları

Selim Uygar
Yıllardır ferolle parfüm kullanıyorum, premium versiyonun reklamını televizyonda gördüm ferolle.com adresinden sipariş verdim siparişim ertesi gün elime ulaştı, yeni üründen çok afrodizyak etkisi çok yüksek. çok kaldım işe yarıyor tavsiye ederim

Levent Faytoncu
Premium versiyon 50 ml olarak elime ulaştı, eski 100 ml olan ferolle ye göre çok daha güzel çok daha etkili ve kalıcı kokusu var bayanlar etrafımda pervane oluyor öneriyorum.

Naim Eryılmaz
Ferolle parfümün premium olanından aldım geçen hafta elime ulaştı parfümün etkisini faydasını görünce müşteri hizmetlerini arayarak teşekkür ettim buraya yorum yazmamı rica ettiler arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum mükemmel parfüm

Muhittin Ekin
12 senedir ferolle parfüm kullanıyorum yenilenmiş ferolle premium parfümü 2 gün önce elime ulaştı adamlar 12 senelik tecrübeyle en mükemmel ürünü yapmışlar çok yüksek afrodizyak oranı var içinde anında etkisini görebiliyorsunuz almak isteyenlere öneririm.

Duygu Uzun
Tanıştığım cocukla aynı gece yakınlaştık yakışıklı değildi ama kokudan etkilendim evinde ferolle premium parfümü gördüm araştırdım meğer afrodizyaklı parfümmüş beni bile bu hale getirdi bende ferolle nin bayan için olanından aldım şimdi doktor sevgilim var.

RESMİ SATIŞ SİTESİ :
Ferolle Premium Afrodizyak Parfüm 50 ML EDP Fiyatı : 249 TL
Sipariş Hattı : 0212 909 03 21
Sipariş Linki : www.ferolle.com

Ferolle Parfüm 2018 in En İyi Erkek Parfümü Seçildi.

Yenilenen içeriği ile satışa sunulan ferolle insense parfüm, geçtiğimiz ay düzenlenen en iyi erkek parfümü yarışmasında açık ara farkla 100 puan üzerinden 100 puan alarak, 2018 yılının en iyi erkek parfümü seçildi.

Yapılan puanlamada Ferolle insense parfümün 4 gün üzeri kalıcılığı, yeni şişesi, kutusu ve kokusu değerlendirilerek sonuca ulaşıldı.

Daha detaylı bilgi için :
Sipariş Hattı : 0212 909 03 21
Satış Sitesi : www.ferolle.com

Ferolle Parfüm Yenilendi !

Yirmi yıla yakın süredir satışı yapılan ferolle parfüm yenilendi. 50 ml olan ebatı 100 ml e çıkartıldı. Kalıcılığı 4 güne kadar yükseltildi. Satış fiyatı 830 tl dir ancak siz değerli müşterilerimize 249 tl den satışı devam edecektir. Yenilenen ferolle parfüm ( intense) adını almıştır yani ferolle intense olarak ismi güncellenmiştir.

Daha detaylı bilgi için :
Sipariş Hattı : 0212 909 03 21
Satış Sitesi : www.ferolle.com

Erkekler İçin Afrodizyaklı Aşk Parfümü

Bu yazımızda erkekler için üretilmiş olan afrodizyaklı aşk parfümü FEROLLE den bahsedeceğiz. Ferolle Parfüm erkekler için özel üretilmiş afrodizyaklı bir parfümdür. 830 tl olan satış fiyatı şuan kampanya dahilinde 249 tl ye inmiştir ve www.ferolle.com adresi üzerinden sipariş verilebilmektedir.

Ferolle parfüm 2017 yılının en çok satan erkek parfümüdür ve sadece internet üzerinden satışı gerçekleşmektedir. Afrodizyaklı bir aşk parfümü olduğu için parfümeri magazalarında satışı yapılmamaktadır.

Ferolle afrodizyaklı parfüm içeriğinde gizli olan özel afrodizyak bileşeni ve feromon hormonları sayesinde bayanları etkileyerek size çekmektedir. Saldığı feromon hormonları sonucu kokudan etkilenen bayanlar kendileri size yanaşmaktadır. Sizde afrodizyaklı bir aşk parfümü alarak kadınları baştan çıkartmak istiyorsanız ferolle parfüm almanızı öneriyoruz.

Ferolle parfüme www.ferolle.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Afrodizyak Parfüm Almadan Önce Mutlaka Okuyun

Merhaba değerli okurlar bugün sizlere afrodizyaklı parfümlerden bahsedeceğiz. Günümüzde afrodizyaklı parfüm olduğunu iddaa eden birden çok marka olmasına rağmen aralarında gerçekten orjinal ve gerçek afrodizyaklı parfüm olan bir tane marka vardır oda FEROLLE PARFÜM dür.

Ferolle Parfüm içeriğindeki yüksek afrodizyak oranı ile, kadınları etkilemekte ve onları bir mıknatıs gibi size çekmektedir. Diğer farklı markalardaki parfümler ise normal bildiğiniz parfümlerdir. Tekrar belirtelim tek gerçek orjinal afrodizyaklı aşk parfümü FEROLLE PARFÜM dür. Başka markalarda parfümlere boşuna para vermeyin. Ferolle Parfüm alın ve aşkı sınırsız yaşayın.

Ferolle Parfüm, sevgilisi olmayan erkeklerin kolaylıkla sevgili bulmasına yada eşi veya sevgilisi ile arası kötü olan erkeklerin ilişki durumlarını düzeltmelerine yardımcı olur. Ferolle Parfümün etkisi gerçektir ve %100 işe yarayan bir üründür.

Daha detaylı bilgi için :
Sipariş Hattı : 0212 909 03 21
Satış Sitesi : www.ferolle.com